Bezpłatna wycena w ciągu godziny: amar@amar-translations.pl, tel: +48 22 668 93 12, tel./ faks: +48 22 831 87 52

 Wyślij plik do tłumaczenia

Wyślij nam plik do tłumaczenia:
amar@amar-translations.pl
(Kliknij na powyższy link lub skopiuj adres)

W temacie e-maila wpisz: Zlecam tłumaczenie

- Wpisz na jaki język ma się odbywać tłumaczenie
- Wpisz datę na kiedy tłumaczenie ma być gotowe
- Dopisz swoje dane kontaktowe (adres e-mail i numer telefonu)

Jeżeli jesteś naszym stałym klientem? Ty lub inne osoby z Twojej firmy zamawiały u nas tłumaczenie? poinformuj nas o tym fakcie. Dla stałych klientów mamy system rabatowy.


Od razu po otrzymaniu od Ciebie e-maila potwierdzimy przyjęcie zlecenia i zaczniemy pracę. Jednocześnie prześlemy Ci wycenę i dołączymy krótki formularz zlecenia. Poprosimy o akceptację ceny i wpisanie podstawowych danych, a następne przesłanie podpisanego formularza do nas. I już! 

Będziesz mógł zająć się już swoją pracą i zapomnieć o sprawie tłumaczenia. W wyznaczonym terminie otrzymasz od nas gotowy przetłumaczony dokument. Fakturę prześlemy pocztą po wykonaniu pracy. Zapłacisz ją przelewem w ciągu 7 dni (lub w dłuższym ustalonym z nami terminie).

Jeżeli zlecasz tłumaczenie przysięgłe przeczytaj tekst poniżej:

Przesyłając zeskanowany dokument do tłumaczenia przysięgłego musisz liczyć się z tym, że tłumacz napisze iż tłumaczenie następuje z kopii lub ze skanu dokumentu.
Niektóre urzędy wymagają wpisu, że tłumaczenie było wykonane z oryginału dokumentu a nie z kopii. W tej sytuacji musisz dostarczyć nam oryginalny dokument lub zamówić kierowcę, który go odbierze, a my odwieziemy lub odeślemy go do Ciebie wraz z tłumaczeniem.

Tylko teraz: Dostawa tłumaczeń przysięgłych GRATIS!

Jeżeli tłumaczenie będzie miało więcej niż 5 stron lub jeżeli jesteś naszym stałym klientem, nasz kierowca może BEZPŁATNIE odebrać od Ciebie oryginalny dokument a później odwieźć Ci gotowe tłumaczenie. Oferta dotyczy terenu Warszawy i okolic. W innych regionach Polski tłumaczenie musi zostać do nas przesłane pocztą lub przez kuriera.

Zapraszamy!!

Powrót do strony głównej...