Bezpłatna wycena w ciągu godziny: amar@amar-translations.pl, tel: +48 22 668 93 12, tel./ faks: +48 22 831 87 52

Zamów bezpłatną wycenę tłumaczenia

Wyślij już teraz plik do bezpłatnej wyceny:
amar@amar-translations.pl
(Kliknij na powyższy link lub skopiuj adres e-mail) 

W temacie e-maila wpisz: Wycena tłumaczenia

- Napisz na jaki język tekst ma być przetłumaczony
- Podaj datę na kiedy tłumaczenie ma być gotowe
- Czy tlumaczony ma być sam tekst, czy grafika w tłumaczeniu ma zostać idenyczna jak w oryginale (rysunki, układ stron itp.)
- Dopisz swoje dane kontaktowe (adres e-mail i numer telefonu)

UWAGA: Każdy przesłany do nas dokument traktujemy jako poufny i chronimy go zgodnie z przyjętymi procedurami zabezpieczania danych.

I już !!!  Za chwilę otrzymasz wycenę, a gdy ją zaakceptujesz od razu możemy zacząć pracę nad tekstem!

Jeżeli jesteś naszym stałym klientem, tzn. Ty lub inne osoby z Twojej firmy zamawiały u nas tłumaczenie, poinformuj nas o tym fakcie.

Od razu po otrzymaniu pliku przystąpimy do wyceny. Większość tłumaczeń wyceniamy w ciągu maksymalnie 1 godziny. Przy bardzo złożonych zagadnieniach lub mniej popularnych językach, czy też bardzo specjalistycznym tekście, wycenę prześlemy najpóźniej następnego dnia.

Dołączymy do wyceny krótki formularz zlecenia wymagający wpisania jedynie podstawowych danych firmy i podpisu. Poprosimy o jego wypełnienie i przesłanie faksem lub jako skan e-mailem.

Gdy tylko zaakceptujesz wycenę  przystąpimy do pracy nad tłumaczeniem. W ustalonym terminie prześlemy gotowy dokument z tłumaczeniem. Po jego akceptacji tekstu pocztą otrzymasz fakturę z 7-dniowym lub innym ustalonym terminem płatności.

 

Powrót do strony głównej...