Bezpłatna wycena w ciągu godziny: amar@amar-translations.pl, tel: +48 22 668 93 12, tel./ faks: +48 22 831 87 52

AmaR TRANSLATIONS

Kompleksowa obsługa tłumaczeniowa

Tłumaczenia pisemne, ustne i przysięgłe

 
W branży tłumaczeniowej zdobywamy doświadczenie od 14 lat. Specjalizujemy się w tłumaczeniach technicznych i specjalistycznych. Pracują dla nas najlepsi, sprawdzeni przez lata współpracy tłumacze. Wykonujemy tłumaczenia prawnicze, ekonomiczne, medyczne, z branży chemicznej, ochrony środowiska, technologii żywności i wielu innych. Oferujemy tłumaczenia przysięgłe dokumentów oraz tłumaczenia ustne. Chcemy jak najlepiej spełniać oczekiwania naszych klientów w zakresie kompleksowej obsługi językowej. Pracują dla nas tłumacze wielu języków, specjaliści od tłumaczeń pisemnych, ale i tłumacze symultaniczni i konsekutywni. Jesteśmy w stanie wykonać tłumaczenie z każdej niemal branży i każdego języka.

Odwozorwanie graficzne oryginalnego dokumentu
Często wymagacie Państwo, aby grafika w przetłumaczonym dokumencie była identyczna jak w oryginale. W myśl dyrektyw unijnych, coraz więcej dokumentów na rynku funkcjonuje w postaci nieedycyjnych plików pdf. Nie można ich tłumaczyć bezpośrednio, trzeba posługiwać się programem umożliwiającym edycję tekstu. Stworzyliśmy dział składu i obróbki graficznej, który czuwa nad tym, by dokumenty po tłumaczeniu dokładnie odwzorowywały wygląd oryginałów, były estetyczne i spójne. Radzimy sobie równie dobrze z dokumentami, które otrzymujemy w postaci wydruku - przygotowujemy ich tłumaczenie o niezmienionej szacie graficznej wraz ze wszystkimi elementami graficznymi.

Skład do druku i druk
Wykonujemy również profesjonalny skład książek, instrukcji, broszur i innych dokumentów przeznaczonych do druku wielonakładowego. Współpracujemy z drukarnią, aby móc projekt tłumaczenia doprowadzić do ostatecznego etapu. Proponujemy Państwu kompleksową obsługę aż do momentu oddania gotowych wydrukowanych w dużym nakładzie materiałów. Chcemy odciążyć Państwa od wieloetapowych czasochłonnych ustaleń z kilkoma firmami, a w zamian za to zaproponować pełną obsługę całego procesu tłumaczenia, składu i druku. Pozwoli to skrócić czas całego procesu i zmniejszyć koszty, a przy tym zaoszczędzi Państwu tak wiele własnego cennego czasu.

Obsługa konferencji
Pracują dla nas najlepsi tłumacze ustni z doświadczeniem w tłumaczeniach podczas sympozjów, spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń. Rozwój tłumaczeń ustnych w naszym biurze spowodował konieczność zapewniania sprzętu niezbędnego do obsługi tłumaczeniowej konferencji, a więc kabin dla tłumaczy i słuchawek. W ramach współpracy z naszymi partnerami mamy też możliwość organizacji nagłośnienia, wizualizacji, obsługi multimedialnej i zapewnienia pozostałego sprzętu niezbędnego do obsługi konferencji wraz z przygotowaniem drukowanych materiałów konferencyjnych. <

Potrzebne pilnie tłumaczenie?!

Zapraszamy!  Dostarczymy na czas każde tłumaczenie.


W czym jeszcze możemy być Państwu pomocni ?