Bezpłatna wycena w ciągu godziny: amar@amar-translations.pl, tel: +48 22 668 93 12, tel./ faks: +48 22 831 87 52

AmaR TRANSLATIONS - Tłumaczenia 

Bez zbędnych formalności i w terminie

Wiemy jak ważny jest Państwa czas, dlatego wszystko możemy załatwić zaledwie w dwóch e-mailach. Jesteśmy po to, by zaoszczędzić Państwu pracy, dlatego staramy się minimalizować formalności. Wykonamy zarówno dużą, jak i drobną pracę tłumaczeniową, a jej zlecenie zawsze zajmie jedynie chwilę. Prosimy tylko o przesłanie pliku z tekstem do wyceny tłumaczenia.

Bezpłatna dostawa tłumaczenia przysięgłego

 Jeżeli zlecicie Państwo tłumaczenie dokumentu przysięgłego, możemy przywieźć do Państwa biura już jutro gotowy przetłumaczony dokument z pieczęciami tłumacza przysięgłego. Oferta dostawy tłumaczenia przysięgłego dotyczy terenu Warszawy i okolic. W inne regiony możemy wysłać dokumenty pocztą lub kurierem. Dostawa jest bezpłatna dla naszych stałych klientów oraz dla klientów tłumaczących dokumenty powyżej 5 stron 

Płatność dopiero po odbiorze i akceptacji tekstu 

Fakturę wystawimy po wykonaniu tłumaczenia: przelewową płatną w ciągu 7 dni lub gotówkową płatną przy odbiorze. W razie potrzeby wprowadzenia zmian lub dostosowania słownictwa to tego, jakiego używa się w Państwa firmie, bezpłatnie poprawimy tłumaczenie według wskazówek. Pracę rozliczamy dopiero po Państwa akceptacji tłumaczenia.

Radzimy sobie nawet z trudnymi zagadnieniami

- Jako partner współpracujemy przy cyklicznych tłumaczeniach wzorów umów, które ukazują się  regularnie w czasopiśmie wydawnictwa Infor: http://spp.infor.pl/.

- Tłumaczymy regularnie od 2005 roku specjalistyczne artykuły naukowo-techniczne dla magazynu Design News: 
http://www.designnews.pl/menu-gorne/czasopismo/archiwum.html.


Aby przejść dalej, prosimy kliknąc na któryś z poniższych linków:

Chcę zamówić BEZPŁATNĄ WYCENĘ tłumaczenia

Chcę zamówić BEZPŁATNĄ PRÓBKĘ tłumaczenia

Chcę od razu WYSŁAĆ TEKST DO TŁUMACZENIA

Chcę dowiedzieć się więcej...     Chcę porozmawiać telefonicznie...